Serwisy Wolters Kluwer SA
Nasze strony:
Zobacz film promocyjny

Nasze serwisy

Pokaż

Serwis Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych to nowoczesny program, w którym znajdziesz wszystkie treści i dokumenty niezbędne w codziennej pracy. Nie musisz już poszukiwać potrzebnych informacji w różnych miejscach – program zawiera nie tylko akty, orzeczenia i komentarze ale również edytowalne wzory dokumentów.

Pomożemy Ci rozwiązać wszystkie zadania wynikające z Twoich obowiązków kadrowo-płacowych!

Więcej informacji
Serwis Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Kompendium zawsze aktualnej wiedzy

Kadry

Rekrutacja

Najlepsze w historii nastroje na polskim rynku pracy

24-03-2017
W ciągu roku z 49 do 25 proc spadł odsetek negatywnych opinii na temat rynku pracy w Polsce; jednocześnie już prawie dwie trzecie (65 proc.) Polaków jest przekonanych o możliwości znalezienia pracy; z możliwością jej utraty liczy się 29 proc. - podkreśla CBOS.

Co motywuje studentów do przyszłej pracy, a co ich zniechęca?

23-03-2017
Pytanie o motywacje i obawy to jedne z najczęściej zdawanych pytań przez działy HR w trakcie rekrutacji. Zapoznaj się z danymi na temat celów zawodowe przyszłych inżynierów.

Jak zdobyć młode talenty, które odmieną Twój biznes?

21-03-2017
Młody talent – niepokorny, szukający wyzwań, dynamiczny, nastawiony na rozwój. Taką definicją Piotr Wielgomas, Prezes BIGRAM, otworzył debatę pod tytułem „Młode talenty – wyzwanie dla rekrutacji, ale i szansa na innowacje dla biznesu”.

Kuratorium w Bydgoszczy pomaga znaleźć nauczycielom pracę online

17-03-2017
Bank ofert pracy dla nauczycieli w formie elektronicznej uruchomiło w piątek Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy. Na stronie internetowej umieszczono zakładkę, prowadzącą do przeglądarki z informacjami o wolnych stanowiskach w szkołach województwa.

PR-owcy mają dobry PR

03-03-2017
Pod względem liczby ofert pracy dla PR-owców 2016 rok był najlepszy od ośmiu lat – wynika z raportu PRoto.pl. Osób do obsługi public relations szukają przede wszystkim firmy z sektora technologicznego. W ubiegłym roku odpowiadały one za ponad 12 proc. publikowanych ofert, podczas gdy w 2014 roku było to jedynie 3 proc.

5 grzechów urzędów pracy

02-03-2017
Zdaniem Pracodawców RP nastał najwyższy czas na radykalne i odważne zmiany w polityce rynku pracy. Wyliczają oni słabości obecnych form wsparcia osób bezrobotnych. Dowiedz się, jakie są podstawowe przyczyny ich nieskuteczności.
1  2  3  4  5    38

Produkty polecane

Kodeks pracy. Wynagrodzenia, urlopy i czas pracy. Promocja zatrudnienia i instytucje rynku pracy....

Zbiór uwzględnia zmiany, które zostały opublikowane do dnia 1 września 2016 r., w tym m.in.: Kodeks...
Cena: 63.00