Serwisy Wolters Kluwer SA
Nasze strony:
Zobacz film promocyjny

Nasze serwisy

Pokaż

Serwis Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych to nowoczesny program, w którym znajdziesz wszystkie treści i dokumenty niezbędne w codziennej pracy. Nie musisz już poszukiwać potrzebnych informacji w różnych miejscach – program zawiera nie tylko akty, orzeczenia i komentarze ale również edytowalne wzory dokumentów.

Pomożemy Ci rozwiązać wszystkie zadania wynikające z Twoich obowiązków kadrowo-płacowych!

Więcej informacji
Serwis Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Kompendium zawsze aktualnej wiedzy

Kadry

Technologie w HR

Roboty będą pracować obok ludzi w każdej branży

23-03-2017
Wkrótce każdy rodzaj biznesu będzie wspierany przez sztuczną inteligencję – przekonuje David Rowan, wieloletni redaktor naczelny magazynu „Wired”. Wirtualna rzeczywistość jest coraz częściej stosowana w firmach. Postępująca automatyzacja z jednej strony wspomaga prowadzenie biznesu, ale niesie też zagrożenia.

Czy trzeba mieć (budżet na) jabłko, żeby pracownik mógł jabłko zjeść?

17-03-2017
Czy samochód służbowy jako benefit to przywilej który musi być dostępny tylko dla managementu? W jaki sposób możemy rozwiązać „problem samochodowy” pracowników nie dysponując budżetem pozwalającym na świadczenie pozapłacowe za dziesiątki tysięcy złotych rocznie? Jednak czy do końca rozgraniczenie zero-jedynkowe: służbowy – finansowany przez pracodawcę, prywatny – w posiadaniu pracownika, jest w 100% celne?

6 pytań o LinkedIn, na które musisz sobie odpowiedzieć jako pracodawca

17-03-2017
W dzisiejszych czasach przebudowy zawodowego paradygmatu działania i myślenia dobrze zaplanowana obecność wirtualna jest kluczowa. To element zarówno employer brandingu, jak i personal brandingu. Dowiedz się, jaki będzie idealny profil na LinkedIn. Mocny profil szefa HR na portalu LinkedIn to emanacja pozycji w organizacji i branży, czytamy w marcowym "Personelu Plus".

Cyber-efektywni pracownicy

09-03-2017
Kolejne miesiące na rynku IT upłyną pod znakiem wirtualnej rzeczywistości, internetu rzeczy i machine learningu. Po nowe technologie coraz częściej sięgają firmy, które w ten sposób chcą zwiększać efektywność pracowników i eliminować błędy.

Rozmowa o pracę na Messengerze?

07-03-2017
Social media stopniowo zmieniają swój charakter. Facebook przestaje być jedynie platformą do komunikacji między znajomymi. Nowe funkcje wspierają proces ubiegania się o pracę i kontakt z pracodawcą – podkreśla Joanna Jałowiec, redaktor naczelna PRoto.pl.

Pracodawco, czy przespałeś technologiczną rewolucję?

28-02-2017
Obecny sposób prowadzenia działalności przez najbardziej wydajne firmy na świecie jest diametralnie różny od obowiązującego jeszcze 10 lat temu. Wiele przedsiębiorstw jednak nadal działa według modeli sprzed 100 lat. Obciążają je przestarzałe praktyki, systemy oraz zachowania, które trudno porzucić.
1  2  3  4  5    

Produkty polecane

Kodeks pracy. Wynagrodzenia, urlopy i czas pracy. Promocja zatrudnienia i instytucje rynku pracy....

Zbiór uwzględnia zmiany, które zostały opublikowane do dnia 1 września 2016 r., w tym m.in.: Kodeks...
Cena: 63.00