Serwisy Wolters Kluwer SA
Nasze strony:
Zobacz film promocyjny

Nasze serwisy

Pokaż

Serwis Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych to nowoczesny program, w którym znajdziesz wszystkie treści i dokumenty niezbędne w codziennej pracy. Nie musisz już poszukiwać potrzebnych informacji w różnych miejscach – program zawiera nie tylko akty, orzeczenia i komentarze ale również edytowalne wzory dokumentów.

Pomożemy Ci rozwiązać wszystkie zadania wynikające z Twoich obowiązków kadrowo-płacowych!

Więcej informacji
Serwis Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Kompendium zawsze aktualnej wiedzy

Kadry

Trendy HR

Następny krok Twojego rozwoju: cross-mentoring

25-05-2017
Czy warto poświęcić swój czas na dzielenie się wiedzą? Co daje organizacji cross-mentoring? Jak przekonać zarząd do wdrożenia mentoringu w organizacji? Na te i więcej pytań odpowiada Anna Flis w "Personelu Plus".

Kim naprawdę jest kreatywny księgowy i co łączy go ze strażakiem?

25-05-2017
Księgowy biernym rejestratorem czy partnerem w biznesie? Odpowiedzi na takie i podobne pytania szuka Stowarzyszenie Księgowych w Polsce (SKwP) - organizator ogólnopolskiego badania przeprowadzanego wśród księgowych i przedsiębiorców. Dowiedz się, jaki jest współczesny księgowy!

Japończycy biorą do pracy koty, by minimalizować stres

25-05-2017
Pracownicy jednej z firm informatycznych w Tokio mogą zabierać do biura swoje koty, by redukować stres związany z zawodowymi obowiązkami - informuje w czwartek dziennik "Japan Times". Obecność zwierząt jest akceptowana także w innych przedsiębiorstwach.

Gospodarka traci przez brak aktywności zawodowej kobiet

15-05-2017
4 na 10 Polek w wieku produkcyjnym - głównie tych poniżej 24. i powyżej 55 roku życia - nie pracuje i nie szuka pracy - wynika z badania Deloitte. Gdyby udało się je zaktywizować, Polska gospodarka mogłaby zyskać nawet 181 mld zł - podkreślono w raporcie.

1/3 pracowników polskich firm jest nieefektywna

12-05-2017
60 proc. pracowników polskich firm czuje zmęczenie tuż po przebudzeniu, ponad połowa w ciągu dnia odczuwa znużenie i senność, a 1/3 przyznaje, że nie pracuje w efektywnie – takie wyniki przynosi pierwszy raport „Praca, moc, energia w polskich firmach”.

8 etapów budowy skutecznego planu sukcesji

12-05-2017
Plany sukcesji są niezwykle ważnym narzędziem, jakim dysponują zarówno działy HR, jak i menedżerowie. W najnowszym "Personelu Plus" czytamy o tym, jak taki plan zbudować oraz co robić, by nie funkcjonował on wyłącznie na papierze. Dawid Bieńkowski, dyrektor HR w Bridgestone Americas Technical Center, ostrzega przed pułapkami, w które łatwo wpaść podczas tworzenia planu sukcesji w organizacji.
1  2  3  4  5    24

Produkty polecane

Świadectwo pracy na nowych zasadach oraz inne zmiany w prawie pracy w 2017 r.

Od 1.01.2017 r. w sposób istotny zmieniły się zasady wydawania i wypełniania świadectwa pracy....
Cena: 79.00
Promocja: 71.10 zł

System prawa pracy. TOM II. Indywidualne prawo pracy. Część ogólna

Tom II "Systemu Prawa Pracy" obejmuje część ogólną indywidualnego prawa pracy. Jest to problematyka...
Cena: 299.00
Promocja: 269.10 zł

Kalendarz księgowo-kadrowy 2017

Praktyczny i elegancki kalendarz zawiera m.in.: – funkcjonalne kalendarium (dzień na jednej...
Cena: 49.00
Promocja: 44.10 zł