Serwisy Wolters Kluwer SA
Nasze strony:
Zobacz film promocyjny

Nasze serwisy

Pokaż

Serwis Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych to nowoczesny program, w którym znajdziesz wszystkie treści i dokumenty niezbędne w codziennej pracy. Nie musisz już poszukiwać potrzebnych informacji w różnych miejscach – program zawiera nie tylko akty, orzeczenia i komentarze ale również edytowalne wzory dokumentów.

Pomożemy Ci rozwiązać wszystkie zadania wynikające z Twoich obowiązków kadrowo-płacowych!

Więcej informacji
Serwis Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Kompendium zawsze aktualnej wiedzy

Kadry

Trendy HR

Jak pracownik może krytykować pracodawcę?

24-03-2017
W ramach swobody komunikowania się pracownicy coraz częściej wypowiadają się na portalach społecznościowych na temat czy to procesu pracy, czy samego przełożonego. Należy jednak pamiętać, że krytykowanie pracodawcy w Internecie, nawet jeżeli krytyka jest dozwolona, ma charakter publiczny i może być przez pracodawcę oceniana przy użyciu szczególnie surowych kryteriów, czytamy w "Personelu Plus".

Roboty będą pracować obok ludzi w każdej branży

23-03-2017
Wkrótce każdy rodzaj biznesu będzie wspierany przez sztuczną inteligencję – przekonuje David Rowan, wieloletni redaktor naczelny magazynu „Wired”. Wirtualna rzeczywistość jest coraz częściej stosowana w firmach. Postępująca automatyzacja z jednej strony wspomaga prowadzenie biznesu, ale niesie też zagrożenia.

38 lat - wiek na osiągnięcie niezależności finansowej według Włochów

23-03-2017
Już w nie tak odległej perspektywie Włosi będą osiągać niezależność finansową dopiero w wieku 38 lat- wynika z przedstawionego raportu. Powodem jest, jak podkreślono, chroniczny brak szans życiowych i pracy. Bezrobocie wśród młodzieży wynosi około 40 procent.

Ivanka Trump dostanie gabinet w Białym Domu, choć nie ma stanowiska

22-03-2017
Najstarsza córka prezydenta USA, Ivanka Trump, będzie miała własny gabinet w Białym Domu oraz dostęp do tajnych informacji, mimo że nie zajmuje w administracji państwowej żadnego oficjalnego stanowiska - informuje BBC we wtorek.

Podstawowy błąd, przez który marnujesz 3 dni robocze rocznie

21-03-2017
Nawet do 3 dni w roku managerowie i senior managerowie tracą przez bezproduktywne spotkania. Dowiedz się, jak efektywnie wykorzystać czas!

Niedługo 4 na 10 pracowników będzie samozatrudnionych

21-03-2017
HR, ale także ustawodawców czekają zmiany. Trend już teraz widoczny w branżach nowych technologii będzie się rozszerzał na cały rynek, przewiduje raport zrealizowanych dla brytyjskiego oddziału firmy Samsung.
1  2  3  4  5    15

Produkty polecane

Kodeks pracy. Wynagrodzenia, urlopy i czas pracy. Promocja zatrudnienia i instytucje rynku pracy....

Zbiór uwzględnia zmiany, które zostały opublikowane do dnia 1 września 2016 r., w tym m.in.: Kodeks...
Cena: 63.00