Serwisy Wolters Kluwer SA
Nasze strony:
Zobacz film promocyjny

Nasze serwisy

Pokaż

Serwis Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych to nowoczesny program, w którym znajdziesz wszystkie treści i dokumenty niezbędne w codziennej pracy. Nie musisz już poszukiwać potrzebnych informacji w różnych miejscach – program zawiera nie tylko akty, orzeczenia i komentarze ale również edytowalne wzory dokumentów.

Pomożemy Ci rozwiązać wszystkie zadania wynikające z Twoich obowiązków kadrowo-płacowych!

Więcej informacji
Serwis Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Kompendium zawsze aktualnej wiedzy

Kadry

Rozwój

Wyszukaj
Artykuły Aktualności Zmiany w prawie

Co motywuje studentów do przyszłej pracy, a co ich zniechęca?

23-03-2017
Pytanie o motywacje i obawy to jedne z najczęściej zdawanych pytań przez działy HR w trakcie rekrutacji. Zapoznaj się z danymi na temat celów zawodowe przyszłych inżynierów.

Studia dualne rozwiązaniem problemów kadrowych polskich firm

22-03-2017
Europejski rynek pracy od lat zmaga się z niżem demograficznym. Sytuacja osiągnie swoje apogeum w latach 2020–2035, kiedy liczba osób w wieku produkcyjnym mobilnym zmniejszy się aż o 3,5 miliona. Jak pracodawcy przygotowują się na niedobór wykwalifikowanej kadry pracowniczej?

Jak zdobyć młode talenty, które odmieną Twój biznes?

21-03-2017
Młody talent – niepokorny, szukający wyzwań, dynamiczny, nastawiony na rozwój. Taką definicją Piotr Wielgomas, Prezes BIGRAM, otworzył debatę pod tytułem „Młode talenty – wyzwanie dla rekrutacji, ale i szansa na innowacje dla biznesu”.

Łódź walczy z bezrobociem i ma na to 78 mln zł

15-03-2017
78 mln zł zostanie przeznaczonych w tym roku w Łodzi na aktywizację zawodową osób bezrobotnych – poinformował w środę wiceprezydent miasta Tomasz Trela. Pieniądze zostaną rozdysponowane m.in na płatne staże, prace interwencyjne oraz wsparcie dla przyszłych przedsiębiorców.

Szkoły będą uczyć 213 zawodów - jest w czym wybierać!

15-03-2017
Minister edukacji Anna Zalewska podpisała nowe rozporządzenie w sprawie klasyfikacji zawodów szkolnictwa zawodowego. Dokument określa 213 zawodów szkolnictwa zawodowego, w których kształcenie będzie mogło być prowadzone od 1 września 2017 r.

Sprawdź, jak nowe technologie zmieniają oblicze HR podczas kolejnej edycji HR TECH Summit

13-03-2017
HR TECH Summit to najważniejsze wydarzenie w Polsce poświęcone technologiom przeznaczonym dla działów HR, które odbędzie się już 27 kwietnia w hotelu Marriott w Warszawie.
1  2  3  4  5    95

Produkty polecane

Kodeks pracy. Wynagrodzenia, urlopy i czas pracy. Promocja zatrudnienia i instytucje rynku pracy....

Zbiór uwzględnia zmiany, które zostały opublikowane do dnia 1 września 2016 r., w tym m.in.: Kodeks...
Cena: 63.00