Serwisy Wolters Kluwer SA
Nasze strony:
Zobacz film promocyjny

Nasze serwisy

Pokaż

Serwis Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych to nowoczesny program, w którym znajdziesz wszystkie treści i dokumenty niezbędne w codziennej pracy. Nie musisz już poszukiwać potrzebnych informacji w różnych miejscach – program zawiera nie tylko akty, orzeczenia i komentarze ale również edytowalne wzory dokumentów.

Pomożemy Ci rozwiązać wszystkie zadania wynikające z Twoich obowiązków kadrowo-płacowych!

Więcej informacji
Serwis Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Kompendium zawsze aktualnej wiedzy

Kadry

Rozwijaj kompetencje HR w Centrum Kształcenia Podyplomowego Łazarskiego!

W Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego trwa rekrutacja na rok akademicki 2017/2018. W ofercie znajdują się m.in. studia podyplomowe, a także program MBA, które mogą zainteresować osoby związane z obszarem prawa pracy i HR.
W ramach topiku:
Trendy HR
Warto wiedzieć: Rekrutacja w Centrum Kształcenia Podyplomowego trwa do 30 września lub do wyczerpania limitu miejsc na poszczególnych studiach. Zajęcia z reguły rozpoczynają się w październiku, a zjazdy odbywają się średnio dwa razy w miesiącu, w soboty i niedziele.
HR

Centrum Kształcenia Podyplomowego oferuje studia podyplomowe pogrupowane w szesnastu tematycznych akademiach, wśród których znajduje się również Akademia HR z kierunkami „Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych – kadry i płace” oraz „Zarządzanie zasobami ludzkimi”. W ubiegłym roku oferta Uczelni została wzbogacona o program „Executive MBA for Human Resources Professionals”, który wyróżnia silna orientacja biznesowa. Po sukcesie pierwszej edycji, uruchomiona została rekrutacja na kolejną.

Studia podyplomowe

Kierunek „Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych – kadry i płace” jest przeznaczony dla pracowników działów kadr, osób zarządzających zasobami ludzkimi, działaczy związkowych oraz pracodawców i wszystkich innych, którzy w swojej pracy zawodowej stosują prawo pracy, czy też zajmują się ubezpieczeniami społecznymi i pragną wzbogacić swoją dotychczasową wiedzę. Studia charakteryzują się przewagą zajęć warsztatowych, co sprzyja zadawaniu pytań, wymianie doświadczeń i wspólnej dyskusji. Na wszystkich zajęciach rozwiązywane są przykłady występujące w praktyce stosowania przepisów. Wykładowcy na tym kierunku to wybitni przedstawiciele nauki prawa pracy, w tym profesorowie i sędziowie Sądu Najwyższego, doktorzy nauk prawnych cieszący się uznaniem wśród praktyków, praktykujący radcowie prawni oraz sędziowie doświadczeni w orzekaniu w sprawach pracowniczych i ubezpieczeń społecznych. W roku akademickim 2017/2018 realizowana będzie już IX edycja kursu.

Potrzeba ciągłego rozwoju - wywiad z TOP HR Managerem Potrzeba ciągłego rozwoju - wywiad z TOP HR Managerem 04-08-2017 Szkolenie

Studia „Zarządzanie zasobami ludzkimi” w szczególności skierowane są do menedżerów personalnych, przedsiębiorców, kadry kierowniczej MŚP, pracowników działów personalnych, konsultantów HR i trenerów biznesu, a także osób planujących rozwój swojej kariery zawodowej w obszarze HR. Absolwenci kierunku zdobędą wiedzę i umiejętności praktyczne m.in. z zakresu: kreowania polityki kadrowej organizacji z uwzględnieniem jej celów strategicznych i wymogów otoczenia, profesjonalnej rekrutacji i doboru pracowników z wykorzystaniem narzędzi psychologicznych, prawa pracy i elastycznych form zatrudnienia, zarządzania konfliktem przez negocjacje i mediacje czy budowania systemów motywacyjnych i efektywnej polityki płac. W roku akademickim 2017/2018 realizowana będzie już VI edycja kursu.

MBA HR

Studia „Executive MBA for Human Resources Professionals” są adresowane głównie do dyrektorów personalnych, menedżerów oraz osób kierujących personelem, którzy na co dzień biorą odpowiedzialność za zarządzanie najważniejszym kapitałem organizacji, jakim są ludzie. Wyróżnikiem programu jest dostęp do najlepszych praktyk rynkowych, gdyż kadra wykładowców to wybitni menedżerowie i eksperci zarządzania oraz akademicy doświadczeni w biznesie. Zajęcia odbywają się zgodnie z ideą Centrum Kształcenia Podyplomowego: nauczania praktyków przez praktyków. Studia pozwalają poznać i doskonalić warsztat strategicznego oraz operacyjnego zarządzania kapitałem ludzkim, a także rozwijać relacje biznesowe oraz kreować markę osobistą. Zajęcia prowadzone są przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi i metod, ocenianych jako najbardziej skuteczne w biznesie.

Rekrutacja trwa!

Rekrutacja w Centrum Kształcenia Podyplomowego trwa do 30 września lub do wyczerpania limitu miejsc na poszczególnych studiach. Zajęcia z reguły rozpoczynają się w październiku, a zjazdy odbywają się średnio dwa razy w miesiącu, w soboty i niedziele.

Więcej informacji o ofercie Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego >>>

Serwis HR Więcej informacji i narzędzi znajdziesz w programie Serwis HR Bądź na bieżąco ze zmianami prawnymi i korzystaj z aktualnych materiałów Sprawdź 

lista dokumentów
Komentarze

Produkty polecane

Ryzyko niezdolności do pracy

Publikacja stanowi monograficzne opracowanie ryzyka niezdolności do pracy. Jego doniosłość...
Cena: 159.00
Promocja: 143.10 zł

Umowa o pracę a umowa o zatrudnienie

Zamieszczone w książce opracowania dotyczą różnych aspektów problematyki związanej z podstawami...
Cena: 159.00
Promocja: 143.10 zł

Wynagrodzenie za pracę i inne świadczenia płacowe ze stosunku pracy. Część 1

Przystępny przewodnik po zagadnieniach związanych z naliczaniem płac pomoże w rozwiązaniu...
Cena: 169.00
Promocja: 152.10 zł

Więcej na temat

O czym marzą HR-owcy?

01-08-2017
Dynamicznie zmieniające się otoczenie biznesowe sprawia, że działy HR zmieniają sposób działania. Coraz częściej są one postrzegane jako istotny partner odpowiedzialny za jedno z najważniejszych zadań – strategiczne wsparcie biznesu. Jak wyglądają marzenia i wyzwania polskich działów HR na kolejne 10 lat? Firma GAVDI Polska zapytała o to specjalistów w swoim jubileuszowym konkursie „Pokaż Twój HR przyszłości, pokaż HR 10/10!”, organizowanym na przełomie maja i czerwca bieżącego roku.

 

Czytaj kolejny
artykuł

Przedsiębiorczy emeryci zepchnięci w szarą strefę