Serwisy Wolters Kluwer SA
Nasze strony:
Zobacz film promocyjny

Nasze serwisy

Pokaż

Serwis Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych to nowoczesny program, w którym znajdziesz wszystkie treści i dokumenty niezbędne w codziennej pracy. Nie musisz już poszukiwać potrzebnych informacji w różnych miejscach – program zawiera nie tylko akty, orzeczenia i komentarze ale również edytowalne wzory dokumentów.

Pomożemy Ci rozwiązać wszystkie zadania wynikające z Twoich obowiązków kadrowo-płacowych!

Więcej informacji
Serwis Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Kompendium zawsze aktualnej wiedzy

Kadry

Technologie w HR

10 popularnych e-zawodów

29-05-2018
Jeszcze kilka lat temu, osoba pracująca z domu, przez internet, byłaby traktowana jak ktoś, kto raczej dorabia niż zarabia. Dziś praca wykonywana w wirtualnym świecie jest dobrze wynagradzana. Co więcej, wciąż rośnie na nią zapotrzebowanie.

Czas na cyfrową rewolucję. Ważna rola HR

24-05-2018
Technologia jest już nieodłączną częścią naszego życia. Każdy z nas korzysta z telefonu, stolik w restauracji rezerwujemy przez aplikację, w ten sam sposób zamawiamy taksówkę. Cyfryzacja naszego prywatnego życia jest już faktem, ale za tym postępem zdecydowanie nie nadążają miejsca pracy. Dlatego już czas na cyfrową rewolucję i krok w stronę organizacji przyszłości. Tylko jak przekonać do tego Zarząd?

Work-life balance odchodzi do lamusa. Teraz czas na work-life integration

11-05-2018
Postęp technologiczny sprawił, że coraz więcej zawodowych czynności można wykonać poza biurem. Pracować można z pociągu, kafejki, a nawet z własnej kanapy. Z drugiej jednak strony służbowy laptop pod pachą i firmowa poczta w smartfonie sprawiają, że jesteśmy nieustannie w pracy.

Microlearning - szkolenia przyszłości

09-05-2018
Technologia zmienia nasze oczekiwania i przyzwyczajenia. Żyjemy szybciej, wiele rzeczy nas rozprasza, a zdolność koncentracji maleje. Za tymi zmianami muszą podążać szkolenia pracowników, w tym e-learning.

Umiejętności, które najbardziej cenią pracodawcy

06-05-2018
W dzisiejszym świecie w zatrudnianiu mniej istotne jest to, co pracownik wie. Znacznie ważniejsze jest to, czego może się nauczyć.

Praca zdalna hitem nadchodzącej majówki

27-04-2018
Polacy odkryli, że dzięki pracy zdalnej można zamienić krótki wyjazd na dłuższy urlop – w tym roku majówka daje nam nawet 9 dni wolnego. Nie będzie to oczywiście tylko odpoczynek, bo pracę trzeba wykonać, ale to my możemy zdecydować w jakich godzinach odrobimy nasze obowiązki, a hamak nad jeziorem będzie dużo przyjemniejszym miejscem do pracy niż biurko.
1  2  3  4  5    14

Produkty polecane

Zbiorowe prawo zatrudnienia

Publikacja zawiera opracowania, będące efektem konferencji naukowej, dotyczące praktycznych...
Cena: 159.00
Promocja: 143.10 zł

Ryzyko niezdolności do pracy

Publikacja stanowi monograficzne opracowanie ryzyka niezdolności do pracy. Jego doniosłość...
Cena: 159.00
Promocja: 143.10 zł

Zatrudnienie w niepełnym wymiarze czasu pracy

Monografia to pierwsza na polskim rynku publikacja, która w sposób kompleksowy porusza zagadnienie...
Cena: 159.00
Promocja: 143.10 zł