Serwisy Wolters Kluwer SA
Nasze strony:
Zobacz film promocyjny

Nasze serwisy

Pokaż

Serwis Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych to nowoczesny program, w którym znajdziesz wszystkie treści i dokumenty niezbędne w codziennej pracy. Nie musisz już poszukiwać potrzebnych informacji w różnych miejscach – program zawiera nie tylko akty, orzeczenia i komentarze ale również edytowalne wzory dokumentów.

Pomożemy Ci rozwiązać wszystkie zadania wynikające z Twoich obowiązków kadrowo-płacowych!

Więcej informacji
Serwis Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Kompendium zawsze aktualnej wiedzy

Kadry

Technologie w HR

Coraz mniej absolwentów informatyki - prognoza do 2020 roku

16-08-2017
Mimo rosnącego zapotrzebowania na programistów, liczba absolwentów kierunków informatycznych w Polsce nadal spada, alarmują eksperci. Dlaczego tłumy nie rzucają się na studia dające świetną pracę?

Wszczepianie czipów pracownikom coraz popularniejsze?

05-08-2017
W tym tygodniu firma Three Square Market wszczepi w dłonie swoich pracowników mikroskopijne chipy. Po co? Będą mogli kupować posiłki w kantynie bez używania karty kredytowej – informuje "Gazeta Wyborcza".

Fizyczni i umysłowi za nowoczesnymi technologiami

04-08-2017
84 proc. pracowników uważa, że firmy powinny korzystać z najnowszych technologii - wynika z raportu Deloitte. Pracownicy umysłowi i fizyczni są zdania, że nowoczesne technologie ułatwiają pracę.

O czym marzą HR-owcy?

01-08-2017
Dynamicznie zmieniające się otoczenie biznesowe sprawia, że działy HR zmieniają sposób działania. Coraz częściej są one postrzegane jako istotny partner odpowiedzialny za jedno z najważniejszych zadań – strategiczne wsparcie biznesu. Jak wyglądają marzenia i wyzwania polskich działów HR na kolejne 10 lat? Firma GAVDI Polska zapytała o to specjalistów w swoim jubileuszowym konkursie „Pokaż Twój HR przyszłości, pokaż HR 10/10!”, organizowanym na przełomie maja i czerwca bieżącego roku.

Oderwij swoich pracowników od Facebooka!

28-07-2017
Żyjemy w czasach rozkwitu mediów społecznościowych. Portale takie jak Twitter, Facebook, YouTube czy LinkedIn stają się podstawowymi źródłami informacji, metodą komunikacji, sposobem podtrzymywania relacji interpersonalnych dla wielkich rzesz ludzkich. Dowiedz się, jakimi narzędziami dysponuje pracodawca, który chce uregulować korzystanie przez swoich pracowników z mediów społecznościowych.

1-sza firma w USA będzie wszczepiać czipy swoim pracownikom

25-07-2017
Firma Three Square Market, handlująca maszynami do sprzedaży przekąsek i napojów, jako pierwsza w USA zamierza wszczepiać mikroczipy swoim pracownikom. Jak przekonuje, maleńkie urządzenia wszczepione pod skórę dłoni ułatwią noszącym je ludziom codzienne życie.
1  2  3  4  5    10

Produkty polecane

System prawa pracy. TOM I. Część ogólna

Tom I Systemu Prawa Pracy w swych założeniach pomyślany został jako prezentacja ustawodawstwa pracy...
Cena: 299.00
Promocja: 269.10 zł

Zagadnienia prawne i ekonomiczne dotyczące umów ubezpieczeń na życie

Ubezpieczenia na życie w ostatnich latach podlegały dynamicznemu rozwojowi. Przede wszystkim...
Cena: 129.00
Promocja: 116.10 zł

Rozwiązanie umowy o pracę bez wypowiedzenia

Książka zawiera kompleksowe omówienie nadzwyczajnego sposobu ustania stosunku pracy – rozwiązania...
Cena: 139.00
Promocja: 125.10 zł