Serwisy Wolters Kluwer SA
Nasze strony:
Zobacz film promocyjny

Nasze serwisy

Pokaż

Serwis Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych to nowoczesny program, w którym znajdziesz wszystkie treści i dokumenty niezbędne w codziennej pracy. Nie musisz już poszukiwać potrzebnych informacji w różnych miejscach – program zawiera nie tylko akty, orzeczenia i komentarze ale również edytowalne wzory dokumentów.

Pomożemy Ci rozwiązać wszystkie zadania wynikające z Twoich obowiązków kadrowo-płacowych!

Więcej informacji
Serwis Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Kompendium zawsze aktualnej wiedzy

Kadry

Trendy HR

Jak pracują liderzy w polskich organizacjach?

07-09-2017
Blisko połowa zarządzających w polskich firmach uważa, że ich obecny styl pracy i sposób działania jest niekorzystny dla ich zdrowia. Ponadto 1/3 liderów ocenia, że nie pracuje w pełni efektywnie, a praca zawodowa negatywnie odbija się na ich relacjach z bliskimi. Jaka jest kondycja liderów w polskich organizacjach?

„Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych” na Uczelni Łazarskiego – zapisy tylko do 30 wrześni

07-09-2017
W Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego trwają ostatnie dni rekrutacji na rok akademicki 2017/2018. Wśród blisko 70 propozycji studiów podyplomowych Uczelni Łazarskiego znajdują się m.in. studia z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. W nowym roku akademickim realizowana będzie już IX edycja kursu.

Festiwal rozwoju kariery na Uczelni Łazarskiego – przyjdź na otwarty wykład z zakresu HR!

04-09-2017
Już 9 września 2017 r. odbędzie się II edycja „Festiwalu rozwoju kariery” – wyjątkowego dnia otwartego Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego. Uczestników wydarzenia czeka dzień pełen inspirujących spotkań z ekspertami studiów podyplomowych Uczelni, którzy wygłoszą interesujące wykłady.

Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego zaprasza na otwarty wykład z zakresu prawa pracy

31-08-2017
Już 9 września 2017 r. odbędzie się II edycja „Festiwalu rozwoju kariery” – wyjątkowego dnia otwartego Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego. Uczestników wydarzenia czeka dzień pełen inspirujących spotkań z ekspertami studiów podyplomowych Uczelni, którzy wygłoszą interesujące wykłady.

Zamiast edukować, firmy karzą za wyciek danych

24-08-2017
W 40 proc. firm na świecie pracownicy zatajają incydenty związane z cyberbezpieczeństwem, do których doprowadzili – wynika z badań firmy Kaspersky. Dzieje się tak przede wszystkim ze strachu przed odpowiedzialnością oraz wstydu, że profesjonalista nabrał się na sztuczkę hakerów (np. otworzył załącznik do e-maila udający fakturę czy informację o oczekującej na odbiór przesyłce, który zawierał złośliwe oprogramowanie) - pisze "Rzeczpospolita"

Weryfikowany, weryfikowana

18-08-2017
W Ameryce podczas rekrutacji pracodawcy proszą kandydatów o podanie hasła do prywatnego konta na Facebooku. Czy takie praktyki rozwiną się również w Polsce?
1  2  3  4  5    38

Produkty polecane

Kodeks pracy. Wynagrodzenia, urlopy i czas pracy. Promocja zatrudnienia i instytucje rynku pracy....

Stan prawny na 24 stycznia 2017 r. Uwzględnia zmiany wchodzące w życie z dniem: KODEKS PRACY: 12...
Cena: 63.00
Promocja: 31.50 zł

MERITUM Ubezpieczenia społeczne 2017

Poradnik omawia zagadnienia związane z systemem ubezpieczeń społecznych i świadczeniami...
Cena: 228.00
Promocja: 114.00 zł

Kodeks pracy. Przepisy

Publikacja zawiera tekst ustawy - Kodeks pracy wraz z przepisami ją wprowadzającymi. Artykuły...
Cena: 15.90
Promocja: 14.31 zł