Serwisy Wolters Kluwer SA
Nasze strony:
Zobacz film promocyjny

Nasze serwisy

Pokaż

Serwis Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych to nowoczesny program, w którym znajdziesz wszystkie treści i dokumenty niezbędne w codziennej pracy. Nie musisz już poszukiwać potrzebnych informacji w różnych miejscach – program zawiera nie tylko akty, orzeczenia i komentarze ale również edytowalne wzory dokumentów.

Pomożemy Ci rozwiązać wszystkie zadania wynikające z Twoich obowiązków kadrowo-płacowych!

Więcej informacji
Serwis Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Kompendium zawsze aktualnej wiedzy

Kadry

Trendy HR

Pracownicy tracą pewność siebie wraz z wiekiem

13-07-2018
Polacy są coraz bardziej pewni swoich umiejętności zawodowych i pod względem tej pozytywnej dynamiki wyróżniają się na tle innych krajów europejskich. Mężczyźni bardziej wierzą w swoje umiejętności niż kobiety. Znaczenie w tej kwestii ma też wiek pracownika.

Wyjazd incentive to coś więcej niż wyjazd integracyjny

06-07-2018
Wyjazdy integracyjne znają już wszyscy, wyjazdy motywacyjne to również nie nowość. A kto słyszał o incentive travel? Coraz więcej organizacji decyduje są na taki system wsparcia sprzedaży.

HR compliance – zło konieczne czy szansa?

02-07-2018
Zmiany są wszędzie – od postępu techno­logicznego po wymagania dotyczące zgodności HR z wymogami prawa. Organizacje, aby przetrwać, muszą się do tych zmian dostosować. Wytworzenie w organizacji kultury przestrzegania prawa oraz właściwie prowadzony HR compliance mogą przyspieszyć rozwój organizacji, zwiększyć jej konkurencyjność i rentowność.

Pracownicy doceniają dobrą atmosferę w firmie

28-06-2018
Gwarancja dobrej atmosfery w firmie to dla 56 proc. Polaków wyznacznik atrakcyjnej oferty pracy. Wyżej od relacji w zespole są tylko pieniądze. Oto 10 wskazówek, jak stworzyć pozytywne miejsce pracy.

10 popularnych e-zawodów

29-05-2018
Jeszcze kilka lat temu, osoba pracująca z domu, przez internet, byłaby traktowana jak ktoś, kto raczej dorabia niż zarabia. Dziś praca wykonywana w wirtualnym świecie jest dobrze wynagradzana. Co więcej, wciąż rośnie na nią zapotrzebowanie.

Czas na cyfrową rewolucję. Ważna rola HR

24-05-2018
Technologia jest już nieodłączną częścią naszego życia. Każdy z nas korzysta z telefonu, stolik w restauracji rezerwujemy przez aplikację, w ten sam sposób zamawiamy taksówkę. Cyfryzacja naszego prywatnego życia jest już faktem, ale za tym postępem zdecydowanie nie nadążają miejsca pracy. Dlatego już czas na cyfrową rewolucję i krok w stronę organizacji przyszłości. Tylko jak przekonać do tego Zarząd?
1  2  3  4  5    43

Produkty polecane

Prawo pracy. Pytania i odpowiedzi

Podręcznik przedstawia problematykę prawa pracy w przystępnej formule pytań i odpowiedzi. Zawarte w...
Cena: 69.00
Promocja: 62.10 zł

Wynagrodzenie za pracę i inne świadczenia płacowe ze stosunku pracy. Część 1

Przystępny przewodnik po zagadnieniach związanych z naliczaniem płac pomoże w rozwiązaniu...
Cena: 169.00
Promocja: 152.10 zł

Kodeks pracy. Komentarz

Komentarz przedstawia w sposób szczegółowy, a zarazem syntetyczny, wszystkie instytucje prawa pracy...
Cena: 259.00
Promocja: 233.10 zł