Serwisy Wolters Kluwer SA
Nasze strony:
Zobacz film promocyjny

Nasze serwisy

Pokaż

Serwis Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych to nowoczesny program, w którym znajdziesz wszystkie treści i dokumenty niezbędne w codziennej pracy. Nie musisz już poszukiwać potrzebnych informacji w różnych miejscach – program zawiera nie tylko akty, orzeczenia i komentarze ale również edytowalne wzory dokumentów.

Pomożemy Ci rozwiązać wszystkie zadania wynikające z Twoich obowiązków kadrowo-płacowych!

Więcej informacji
Serwis Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Kompendium zawsze aktualnej wiedzy

Kadry

Koniec zakupów w niedzielę!

Całkowitego zakazu handlu w niedzielę chce Solidarność. Szef "S" Piotr Duda grzmiał niedawno na pielgrzymce Ludzi Pracy w Częstochowie: - 500 plus to nie wszystko, dopełnieniem programu jest dbałość o rodzinę, bo niedziela jest dla Boga i rodziny.
W ramach topiku:
Czas pracy Obowiązki pracodawcy i pracownika
Warto wiedzieć: Zdaniem największej części osób nie powinno się zakazywać handlu w niedzielę, taką odpowiedź wskazało 54 proc.
Kadry

Wolne niedziele to niekoniecznie więcej czasu dla rodziny Wolne niedziele to niekoniecznie więcej czasu dla rodziny 04-04-2017 Szkolenie

To już przesądzone – posłowie PiS poprą obywatelski projekt zakazujący sprzedaży w ostatnim dniu tygodnia. Ale najpierw dopasują go do oczekiwań rządu. Wprowadzona zostanie poprawka, zgodnie z którą obostrzenia początkowo mają obowiązywać tylko przez dwie niedziele w miesiącu. Zmienią się też wyjątki od zakazu oraz kary za jego złamanie (więzienie będzie grozić tylko za uporczywe naruszanie ograniczeń). Nowe przepisy mają zacząć obowiązywać już z początkiem przyszłego roku.

Serwis Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Więcej informacji i narzędzi znajdziesz w programie Serwis Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Bądź na bieżąco ze zmianami prawnymi i korzystaj z aktualnych materiałów Sprawdź 

lista dokumentów
 

Produkty polecane

Terminowe umowy o pracę

Monografia stanowi piewsze na rynku wydawniczym kompleksowe omówienie ostatnich nowelizacji...
Cena: 129.00
Promocja: 116.10 zł

Meritum Ubezpieczenia Społeczne 2017 [KSIĄŻKA PAPIEROWA + EBOOK PDF]

Poradnik omawia zagadnienia związane z systemem ubezpieczeń społecznych i świadczeniami...
Cena: 203.92
Promocja: 0.00 zł

Kodeks pracy. Przepisy

Publikacja zawiera tekst ustawy - Kodeks pracy wraz z przepisami ją wprowadzającymi. Artykuły...
Cena: 15.90
Promocja: 14.31 zł

 

Czytaj kolejny
artykuł

PPK mają być receptą na niską emeryturę